Hytera TF415 El telsizi

hytera tf415 el telsizi

Hytera TF415 El telsizi Lisans ücreti gerektirmeyen ücretsiz lisanslı bir üründür . Ayrıntılı bilgi için tıklayın 

Öne çıkan özellikleri :

Model : TF415 (EU) TF412 (USA)
Renk : Sky Blue Sky Blue
Frekans aralığı : PMR446
Ücretsiz lisans GMRS/FRS
RF Güç çıkışı 0.5W L0.5W, H1.5W
iletişim mesafesi 6km ye kadar
kanal boşluğu 12.5kHz 12.5kHz
CTCSS & CDCSS 121 121
3AA alkaline batteries (not supplied) 3AA alkaline
boyutları : 146.5 x 54.5 x 31 mm
Ağırlığı : 170 gram
Çalışma sıcaklığı : -10°C~+50°C -10°C~+50°C

hytera türkiye

TF415 Fiyat bilgisi ve ürünün teknik detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle buradan iletişime geçebilir mail , telefon veya adres bilgilerimize erişebilirsiniz.

Hytera TF415 El telsizi Teknik özellikleri :

Voice Call Yes Yes
Auto Squelch Yes Yes
Keypad Lock Yes Yes
Battery Meter Yes Yes
SCAN Yes Yes
Monitor Yes Yes
Battery Save Yes Yes
VOX Yes Yes
Room Monitor Yes Yes
Call Tones 5 5
Talk End Tone Yes Yes
Keypad Tone Yes Yes
Low Battery Alert Yes Yes

hytera-tf415-el-telsizi

Hytera TF415 El telsizi kullanım alanları

Birçok kapalı ve açık alan için kullanıma uygun bir üründür . Oteller , restaurantlar veya hastaneler gibi kapalı alanlarda kullanılabileceği gibi aynı zamanda açık alanda çalışma yapan inşaat firmalarınca da kullanılabilir . Ama bu el telsiz modeli üretim amacı ve tasarımı dolayısı ile bebek sahibi anneler için tasarlanmıştır çocuklara ses dinleterek sakinleştirmek ya da bebeklerin ağlamaları gibi durumlarda hemen müdahale etmek için . Hytera TF415 el telsizini temin etmek için iletişime geçebilirsiniz.

hytera tf415 el telsizi

Ufak boyutu ve hafif tasarımı ile ev ofis kullanımına uygundur kolayca taşınır.

İdeal telsiz olarak

Hytera TF415 El telsiz’i ile kurulabilecek her türlü sistemi 20 yıla aşkın bir süredir bu sektörde bulunan İdeal Telsizin deneyimli teknik ekibi ile gerçekleştiriyoruz . Bu zamana kadar yaptığımız birçok proje hakkında bilgi almak ve size uygun projeleri tecrübeli , sektöre hakim ve Türkiye Distribütörü olmanın sağladığı fiyat avantajı ile gerçekleştirmek için bizim ile bu linke tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

TF415 fiyat

Hytera Türkiye distribütörü olarak getirdiğimiz bu ürüne en yugun fiyata sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir firmamızın ilgili bayisini veya merkezimizi ziyaret ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz . TF415 fiyat bilgisi için buraya tıklayarak iletişime geçin .

Öne Çıkan Ürünlerimiz

PD685_Türkiye-distribütörü-ideal-telsiz

PD685 çelik kasası sayesinde sağlam ergonomik dizaynı ile de kullanımı kolay olan GPS özelliği ve Trunk sistemlere uyumluluğu bulunan lisanslı bir üründür

Hyt TC 446s El telsizi

Birçok fonksiyona sahip olan bu el telsizi sağlamlığı ön plana alarak tasarlanmıştır . Esnek anten yapısına ve uzun batarya süresine sahiptir Hytera TF415 el telsizi ufak boyutlara sahiptir.

Hytera TF415 El telsizi 1

Yüksek teknolojinin getirdiği geniş görüşme mesafesi , şifreleme gibi özelliklerinin yanı sıra özel olarak tasarlanan yapısı ile hem dayanıklılık hem de yüksek kullanım kolaylığı sağlar .

Hytera PD795 Ex El telsizi

Hytera Türkiye Distribütörü olarak getirmiş olduğumuz bir diğer telsiz modelide pd795ex dir atex özelliklere sahiptir hytera TF415 el telsizi ne kıyasla daha sağlam bir üründür . referanslar için bizimle iletişime geçebilirsiniz

hytera-x1-el-telsizi

yüksek teknolojinin ince tasarımla buluştuğu bir üründür .Bir çok komplike sistem ile uyumlu olarak çalışabilmektedir . Uluslararası geçerliliğe sahip birçok teste tabi tutulmuş bir üründür . Sağlam kasa yapısı ile de öne çıkar TF415 fiyat olarak daha uygun bir üründür .

Hytera PD 785 El telsizi

PD785 el telsizi sağlam kasası IP-67 koruması GPS özelliği , Trunk Analog ve daha birçok sistem uyumlulukları ile öne çıkar

hytera bd305lf el telsizi

Hytera Türkiye Distribütörü olarak getirdiğimiz bir diğer ürün olan bd305lf el telsizi ince ve zarif tasarımlı hafifliği sebebi ile kolay taşınabilir ve yüksek teknolojisi ile birçok kullanım alanı için uygundur. hytera el telsizi cepte taşınabilir boyutlardadır . Hytera TF415 el telsizi boyut olarak daha büyüktür .


hytera türkiye

Hytera TF415 el telsizi ile ilgili olan broşüre buradan ulaşabilirsiniz

Ürün ile alakalı daha ayrıntılı bilgi almak yada sertifika soruları için bizimle iletişime geçebilirsiniz . TF415 fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz


El telsizleri hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz diğer linkler :

  • Telsizler hakkında kapsamlı bilgi almak için buraya tıklayıp wikipedia’nın Two-way radios başlıklı makalesine gidebilirsiniz
  • Telsizler ile alakalı Türkçe bir içerikten bilgi almak için ise buraya tıklayabilirsiniz .
  • El telsizleri ne fabrikada uygulanan sağlamlık, dayanıklılık testleri ile ilgili olan videolara Hytera Türkiye Distribütörü İdeal Telsiz’in resmi youtube kanalını bu linkten ziyaret ederek ulaşabilirsiniz .